آلومینیوم پارس ساوه قهرمان

 
دبیر هیئت فوتبال کارگران استان مرکزی:
آلومینیوم پارس ساوه قهرمان مسابقات فوتبال کارگران استان مرکزی شد

دبیر هیئت فوتبال کارگران استان مرکزی گفت: مسابقات فوتبال کارگران استان با قهرمانی تیم فوتبال آلومینیوم پارس ساوه به پایان رسید.

 
 

 

محمد خوش‌کنار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: این رقابت‌ها زیرنظر هیئت ورزش‌های کارگری استان و با برنامه‌ریزی و همکاری هیئت فوتبال کارگران استان با شرکت چهار تیم برتر از شهرستان‌های اراک (دو تیم)، محلات  و ساوه به صورت رفت و برگشت برگزار شد و در نهایت تیم آلومینیوم پارس ساوه با 16 امتیاز قهرمان،‌ تیم آلومینیوم اراک با کسب  11 امتیاز دوم و ماشین‌سازی اراک با 7 امتیاز سوم شد.

دبیر هیئت فوتبال کارگران استان مرکزی با تقدیر از مدیران عامل و مدیران ورزش کارخانجات اهمیت دهنده به ورزش در کشور، کیفیت مسابقات را در حد قابل قبول دانست و ابراز امیدواری کرد تا تیم آلومینیوم پارس ساوه بتواند در مسابقات کشوری از حیثیت استان مرکزی دفاع کند.

محمد رجائیان رئیس هیئت فوتبال کارگران استان مرکزی نیز با اشاره به اینکه استان مرکزی توانایی حضور پر رنگ در ورزش همگانی و قهرمانی را در کشور داراست، بیان داشت: در جلسات متعدد با استاندار، وی بر موضوع سرمایه گذاری صنایع در ورزش قهرمانی و همگانی تاکید کرده و از شرکت‌های بزرگ درخواست کرده‌ است تا ورزش استان را در بخش حرفه‌ای، زیرساختی و همگانی یاری دهند.

وی، هیئت ورزش کارگری استان مرکزی را یکی از هیئت‌های موفق ورزشی استان برشمرد و اظهار داشت: در صورتی که کارخانجات بدانند که سرمایه گذاری در ورزش تا چه اندازه به تولید و بهبود روند و موقعیت کارخانه کمک کند، در این عرصه وارد شده و بیش از گذشته به ورزش کارگران خود اهمیت می‌دهند.

رئیس هیئت فوتبال کارگران استان مرکزی در خاتمه از برگزاری مسابقات مینی فوتبال کارگران استان مرکزی به مناسبت هفته بسیج و بزرگداشت مرحوم عباس رستگاری از مربیان و فوتبالیست‌های قدیمی اراک خبر داد.

/ 1 نظر / 36 بازدید
دانلود سريال

سلام. خسته نباشي. دوست داشتي سريال و فيلم جديد دانلود کني يه سري به سايت ما بزن. بيش از 400 عنوان سريال و بيشتر از 4 ترابايت فيلم داريم تو سايت. موفق باشي [قلب]