دانش امو ز بسیجی ساوه در مسابقات درمسابقات بین المللی پایا مدال طلا کسب کرد

دانش آموز بسیجی ساوه در مسابقات بین المللی پایا مدال طلا کسب کرد ساوه- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: دانش آموز بسیجی این شهرستان با شرکت در مسابقات بین المللی لیگ علمی پایا موفق به کسب مدال طلا شد.

 

سرهنگ ˈمجید احمد جعفریˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم دانش آموزان بسیجی ساوه به نمایندگی از استان مرکزی در مسابقات بین المللی لیگ علمی پایا سازمان بسیج دانش آموزی کشور حضور یافت که در رشته ریاضی دو مدال کسب کردند.

وی بیان کرد: دانش آموزبسیجی ˈمرتضی علیخانیˈ در رشته انفرادی این رقابت ها مدال طلای ریاضی و در بخش تیمی عنوان سومی برنز را به خود اختصاص داد.

سرهنگ احمد جعفری ادامه داد: این مسابقات از اول تا سوم شهریور در اردوگاه شهید باهنر تهران با حضور 111 تیم داخلی و 12 تیم خارجی برگزار شد.

وی دانش آموزان بسیجی را حماسه سازان امروز و آینده سازان فردا دانست و گفت: این دانش آموزان وظیفه دارند با کسب علم و تقویت ایمان و تقوا به مقابله با تهدیدات دشمنان بپردازند.

وی اظهار کرد: علم و تقوا دو بال پیشرفت برای دانش آموزان بسیجی است که در سایه بصیرت این قشر حاصل شده و این دانش آموزان تلاش هدفمند و موفقیت های علمی را بخشی از جهاد در سنگر جنگ نرم و پاسخگویی و لبیک به خواست رهبری در مشارکت فعالانه سازندگی اوززمکشور می دانند.


بیش از 10 هزار دانش آموز بسیجی در شهرستان ساوه فعالیت دارند.ک/3

/ 0 نظر / 33 بازدید