تمایل ایرلند برای سرمایه گذاری اقتصادی در ایران زیاد است ساوه- ایرنا-

تمایل ایرلند برای سرمایه گذاری اقتصادی در ایران زیاد است ساوه- ایرنا- نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مقامات ایرلندی تمایل زیادی به سرمایه گذاری اقتصادی در ایران دارند.

 

به گزارش روز سه شنبه دفتر نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی شهلا میرگلوبیات با یادآوری سفر هیات پارلمانی ایران به ایرلند به ریاست دکتر لاریجانی و مثبت ارزیابی کردن نتیجه آن، افزود: با توجه به دید مثبت مقامات مسوول ایرلندی نسبت به نتیجه توافق های انجام شده، تمایل به توسعه روابط میان دو کشور با تکیه بر تقویت نقاط مشترک اقتصادی و سرمایه گذاری زیاد است.

وی افزود: جلسات دو جانبه ای میان هیات پارلمانی ایران و نمایندگان مجلس ایرلند در خصوص مباحثی پیرامون کشاورزی، لبینات، دام، دارو و تجهیزات پزشکی برگزار شد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری به ملاقات و گفت و گو با وزرای امور خارجه، اقتصاد، دفاع و کشاورزی ایرلند، یادآور شد: هیات پارلمانی ایران همچنین بازدیدی از یکی از مراکز دامداری، تولید و بسته بندی گوشت داشت که در این خصوص تجربیات خوبی کسب شد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای توسعه روابط پارلمانی و تداوم آن قرار شد در آینده نزدیک گروهی از نمایندگان مجلس ایرلند که اغلب وزیر هستند به ایران دعوت شوند تا روند اجرایی شدن دستاوردهای این سفر ادامه یابد.

هیات پارلمانی ایران متشکل از علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی ،جواد هروی رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و ایرلند و شهلا میرگلوبیات نماینده ساوه در 25 خرداد ماه امسال به ایرلند سفر کرد.

در سفری که هیات پارلمانی ایران به ایرلند داشت برای توسعه روابط دوجانبه و همکاری های پارلمانی ، گفتگوهای سودمندی انجام شد.ک/1

/ 1 نظر / 29 بازدید
آموزش خیاطی

سلام اگه با تبادل لینک موافقی گام اول : این لینک را تو سایتت قرار بده عنوان : آموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خودتو درج کن http://9rang.ir/panizz ارادتمند